COVID pass reader

COVID pass reader CPR21 autonómne samoobslužné zariadenie na riešenie administratívnych úkonov spojených s kontrolou platnosti digitálnych certifikátov EÚ COVID vzhľadom ku konkrétnej osobe.

COVID pass reader CPR21 je úplne autonómne a bezobslužné zariadenie pre offline kontrolu platnosti digitálnych certifikátov EÚ COVID overujúce platný doklad vzhľadom k osobnému dokladu overovanej osoby.

Zariadenie je určené nielen pre všetkých organizátorov a poskytovateľov verejných služieb a eventov, ale aj pre firmy a zamestnávateľov, ktorí chcú jednoduchým a hlavne rýchlym a spoľahlivým spôsobom overiť, či konkrétna osoba / zamestnanec / dodávateľ má platné očkovanie alebo test o bezinfekčnosti.

Unikátne riešenie umožňuje stacionárnu alebo prenosnú - mobilnú inštaláciu, nevyžaduje žiadne online pripojenie na zdroj dát.

Po pripojení k zdroju napätia 230V / 50Hz poskytuje okamžite rýchlu personifikovanú kontrolu. Výsledok kontroly je signalizovaný veľkoplošnou signalizáciou na hornej časti čítacieho zariadenia a to farbou zelenou alebo červenou.

Overenie platnosti certifikátov je uskutočňované sčítaním QR kódu príslušného dokumentu, autentizácia osoby môže byť potom vykonaná (otion) načítaním strojového kódu z osobného dokladu kontrolovanej osoby, prípadne zamestnaneckej RFID karty (option).

Zariadenie možno prepojiť aj s prístupovými turniketmi a vykonávanú kontrolu osôb potom úplne automatizovať aj vrátane prístupových reštrikcií. Ďalej je možné prípadne aj SW prepojenie so zamestnaneckou databázou osôb a automaticky v prípade nutnosti zaobstarávať dáta o platnosti certifikátov. Tu je však nutná online komunikácia.

Pre akcie, ktoré vyžadujú doklad o vykonanej kontrole platnosti certifikátov je v ponuke typ COVID pass reader CPR21-P, ktorý je vybavený 2“ termotlačiarňou.

CPR21CPR21-P
Rozmery zariadenia š x v x h) mm:
225x300x50
370x600x200
Čítacia zóna pre QR kód:
150 - 250 mm
150 - 250 mm
Oceľový skelet s farbou podľa:
RAL6018/RAL7035
RAL6018/RAL7035
LCD obrazovka:
5“ na šírku
10“ na výšku
Scener QR kódu:
Zebra DS457 imager
Zebra DS457 imager
Tlačiareň: 
-2“ termotlač
Riadiaci PC:
Procesor: 1.5 GHZ ARM cortex-A72, 64-bit, Pamäť: 4 GB, 32GB SDc
Prevádzka: 
OUTDOOR / INDOOR
OUTDOOR / INDOOR
Inštalácia:
Pevná stacionárna / Mobilná so stojanom (option)
Komunikácia:
WIFI, LAN (option)
RFID snímač:
125kHz/13,56MHz (option)
Snímač dokladov (MRZ)(option)
Cenník zariadenia na stiahnutie